About the company

Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаваспецмонтаж» працює з 1996 року. За цей час воно зарекомендувало себе як потужне, сучасне, з позитивною динамікою розвитку. Основними напрямками роботи товариства є спорудження об’єктів та конструкцій будь-якої складності на підприємствах нафтогазової, хімічної, харчової та переробної промисловості. Усі замовлення виконуємо «під ключ» у визначені терміни з гарантією якості, яка підтверджена нашими партнерами за майже 20 років співпраці. Специфічні умови роботи в більшості на об’єктах підвищеної небезпеки вимагають від наших працівників високої кваліфікації, дотримання усіх необхідних стандартів та технологій. І це теж є однією з ознак нашої діяльності.

Для належного, швидкого та якісного виконання усіх робіт ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має необхідну техніку, обладнання та приміщення. У наших цехах можна виготовити будь-які нестандартні конструкції різноманітної складності на високому рівні з дотриманням усіх стандартів. Наші спеціалісти досконало знають ринок, на якому ми працюємо, можуть швидко вирішувати питання в роботі, мають тісні зв’язки з постачальниками. Широке коло постійних партнерів у різних сферах промисловості свідчить, що спеціалісти «Полтаваспецмонтаж» уже набули високого авторитету завдяки своєму професіоналізму.

Фахівці нашого товариства постійно знаходяться в пошуку нових ефективних методів роботи, відстежують закордонні новинки в техніці та технологіях задля їх впровадження у нашій діяльності. Усі конструкції та роботи, які ми вам пропонуємо, мають сучасну сертифікацію і неодноразово випробувані на практиці. В той же час ми з розумінням ставимося до наших клієнтів у ціновій політиці. Вона не перевищує середні значення інших компаній області та регіону. Ми готові обговорювати вартість робіт з кожним окремим замовником і йти йому на зустріч.Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаваспецмонтаж» працює з 1996 року. За цей час воно зарекомендувало себе як потужне, сучасне, з позитивною динамікою розвитку. Основними напрямками роботи товариства є спорудження об’єктів та конструкцій будь-якої складності на підприємствах нафтогазової, хімічної, харчової та переробної промисловості. Усі замовлення виконуємо «під ключ» у визначені терміни з гарантією якості, яка підтверджена нашими партнерами за майже 20 років співпраці. Специфічні умови роботи в більшості на об’єктах підвищеної небезпеки вимагають від наших працівників високої кваліфікації, дотримання усіх необхідних стандартів та технологій. І це теж є однією з ознак нашої діяльності.

За два десятки років роботи ТОВ «Полтаваспецмонтаж» заслужило повагу і авторитет як серед партнерів, так і на державному рівні. Ми неодноразово входили до почесних рейтингів успішних підприємств. Наші працівники були удостоєні високих нагород та звань.
Тому ТОВ «Полтаваспецмонтаж» було і залишається серед лідерів своєї галузі.

Ask a question

delete

Order call

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]