Послуги

rozmri-balok-vaga-poznachennya-balok_222

Виготовлення зварних двотаврових балок

Зварна балка в основному використовується для виготовлення металевих конструкцій. Зварні балки економічно вигідні у будівництві будинків і споруд. Зварні балки застосовуються в міжповерхових перекриттях, покриттях, стійках, робочих майданчиках, естакадах, мостах, підкранових балках і в інших металоконструкціях. Особливо ефективні зварні балки в великопрольотних конструкціях промислових будівель, цехів та інших споруд. Зварні двотаврові балки найбільш популярні профілі, широко використовують у будівництві…

Дізнатися більше
6351

Виготовлення та оренда будівельних риштувань

Клинові стійкові риштування нaзивають універсальними, бо область їх застосування досить широка. У будівництві – це оздоблювальні та ремонтні роботи, фacaдні та монтажні роботи, цегляна кладка. Так само ці риштування використовуються при зведенні опорної каркасної системи для опалубки. Конструкція риштувань така, що дозволяє залежно від особливостей архітектypи будівель, змінювати схеми каркасів. Вони досить зручні і надійні при експлуатації. У технології…

Дізнатися більше
bc81ad8a81e23b68d6ca36ff242661c1

Загальнобудівельні роботи

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має значний досвід роботи у будівництві будівель і споруд різних видів призначення. Виконує роботи по влаштуванню збірних, монолітних, а також фундаментів із застосуванням паль; зведенню збірних бетонних, монолітних бетонних, залізобетонних, кам’яних та армокам’яних конструкцій; влаштуванню покрівель зі стальних прокатних профілів; зовнішньому та внутрішньому опорядженню.

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має право виконувати роботи на об’єктах будівництва IV-V категорії складності із класом…

Дізнатися більше
a011

Виготовлення та монтаж металоконструкцій різних видів складності

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має змогу виготовити металоконструкції різних видів складності та призначення, в т.ч. каркаси будівель та технологічних споруд. Металоконструкцій виготовляються як в у виробничих цехах, так і безпосередньо на об’єкті будівництва. Виробничі цехи підприємства обладнані великою кількістю обладнання: гільйотинними ножицями, прес-ножицями, вальцегибочними, трубозгинальними, листозгинальними, токарними, заточувальними, свердлильними, фрезерними верстатами, зварювальним устаткуванням, мостовими кранами, металорізальними, газополум’яними установками та ін.

Наше підприємство…

Дізнатися більше

rodov

Облаштування нафтових газових родовищ

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій промисловості. Підприємство виконує повний комплекс робіт з монтажу магістральних та технологічних трубопроводів високого тиску діаметром від 15 до 1400 мм. Виготовлення трубних вузлів можливе як на виробничій базі підприємства, так і на об’єкті будівництва. Для виконання даних робіт на підприємстві працюють атестовані зварювальники 5-6 розряду та слюсарі-монтажники.

Крім цього наша організація власними…

Дізнатися більше

Задати питання

delete

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]