Металоконструкції

Компанія “ПОЛТАВАСПЕЦМОНТАЖ” виготовляє металоконструкції загального та спеціального призначення.

Підприємство має широкий спектр обладнання та інструментів для монтажу металоконструкцій в складних умовах.

Ми складаємо та узгоджуємо із замовником детальний графік монтажу металоконструкцій. Проводимо розрахунок металоконструкцій та їх вартості.

Обов’язковим для нас є етап розробки та узгодження із замовником проєкту виробництва всіх робіт.

Будівельний майданчик супроводжується усіма необхідними дозвільними та нормативними документами, що стосуються наших спеціалістів та робітників, які виконують монтаж та демонтаж конструкцій.

Під час монтажу металоконструкцій на місці завжди перебувають інженери, які контролюють процес будівництва, якість робіт, виконання графіку, норм техніки безпеки та охорони праці.

Сувора відповідність монтажу з технічною документацією та діючими будівельними нормами – наше професійне кредо в даному випадку.

Узгодження технічних питань, ведення журналів виконуємих робіт – все це звичайні моменти у нашій роботі, а не вибагливі нормативи.

Вся наша будівельна техніка має паспорти проходження технічного огляду. Наші досвідчені робочі мають відповідні посвідчення на право робіт з вантажепід’ємною технікою.

На завершальному процесі робіт ми виправляємо невеликі механічні дефекти антикорозійного захисту, які виникають під час монтажних робіт.

На фінішному етапі – здаємо замовнику детальний комплект будівельної та технічної документації згідно СніП 2650094.

Процес виготовлення металоконструкцій ми проводимо по чітко визначених пунктах:

– проектування та розрахунок металоконструкцій;

– процес розкрою металу;

– процес зборки та обварки каркасних елементів;

– проведення очищення конструкції;

– нанесення антикорозійного захисту;

– безпосередній монтаж металоконструкцій на об’єкті замовника.

Кожен з етапів виготовлення металоконструкцій проводиться під пильним спостереженням співробітників з технічного контролю.

Ми перевіряємо геометричні розміри конструкцій, коректність пророблених в них вирізів та отворів, рівень якості зварювання та фарбування. Кожен елемент конструкції супроводжується заводським паспортом якості.

Персонал, задіяний у зварочному виробництві, постійно удосконалює свій професійний рівень. Зварювальники успішно проходять іспити на відповідність європейським нормам згідно з EN 287-1 (EN ISO 9606-1), EN ISO 9606-2, EN ISO 9606-3, EN ISO 9606-4, EN ISO 9606-5; та ISO 15614-1.

Технології зварки, які ми використовуємо на об’єктах, відповідність вимогам стандарту ISO 15614-1:2017.

Задати питання

delete

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]