Облаштування нафтових газових родовищ

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій промисловості. Підприємство виконує повний комплекс робіт з монтажу магістральних та технологічних трубопроводів високого тиску діаметром від 15 до 1400 мм. Виготовлення трубних вузлів можливе як на виробничій базі підприємства, так і на об’єкті будівництва. Для виконання даних робіт на підприємстві працюють атестовані зварювальники 5-6 розряду та слюсарі-монтажники.

Крім цього наша організація власними силами виконує монтаж технологічного обладнання різної складності та ваги, монтаж посудин та ємностей, що працюють під тиском, проводить гідровипробування змонтованих трубопроводів, посудин, ємностей та ін.

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має право виконувати роботи на об’єктах будівництва IV-V категорії складності із класом наслідків (відповідальності) СС3 (значні наслідки), СС2 (середні наслідки), що підтверджується ліцензією (серія АЕ № 524645 від 21.10.2014 р.) на здійснення господарської діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури.

Задати питання

delete

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]