Послуги

bc81ad8a81e23b68d6ca36ff242661c1

Загальнобудівельні роботи

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має значний досвід роботи в будівництві будівель і споруд різного цільового призначення. Виконує роботи з влаштування збірних, монолітних і пальових фундаментів; зведення збірних бетонних, монолітних бетонних, залізобетонних, кам’яних та армокам’яних конструкцій; влаштування покрівель зі сталевих прокатних профілів; зовнішнього та внутрішнього опорядження.

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має право виконувати роботи на об’єктах будівництва, що за класом наслідків…

Дізнатися більше
a011

Виготовлення та монтаж металоконструкцій різних видів складності

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має змогу виготовити металоконструкції різних видів складності та призначення, в т.ч. каркаси будівель та технологічних споруд. Металоконструкції виготовляються як у виробничих цехах, так і безпосередньо на об’єкті будівництва. Виробничі цехи підприємства оснащені великою кількістю обладнання: гільйотинними ножицями, пресножицями, вальцезгинальними, трубозгинальними, листозгинальними, токарними, заточувальними, свердлильними, фрезерними верстатами, зварювальним устаткуванням, мостовими кранами, металорізальними, газополум’яними установками та…

Дізнатися більше
rodov2

Облаштування нафтових газових родовищ

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій промисловості. Підприємство виконує повний комплекс робіт з монтажу магістральних та технологічних трубопроводів високого тиску діаметром від 15 до 1400 мм. Виготовлення трубних вузлів можливе як на виробничій базі підприємства, так і на об’єкті будівництва. Для виконання таких робіт на підприємстві працюють атестовані зварювальники 5-6 розряду та слюсарі-монтажники.

Крім цього, наша організація власними…

Дізнатися більше

Задати питання

delete

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]