Металоконструкції

Підприємство має широкий спектр обладнання та інструментів для монтажу металоконструкцій у складних умовах.

Ми складаємо та погоджуємо із Замовником детальний графік монтажу металоконструкцій. Проводимо розрахунок металоконструкцій та їхньої вартості.

Обов’язковим для нас, є етап розроблення та погодження із Замовником проєкту виробництва всіх робіт.

Виконання робіт супроводжується всіма необхідними дозвільними та нормативними документами щодо наших спеціалістів та робітників, які виконують монтаж та демонтаж конструкцій.

Під час монтажу металоконструкцій на місці завжди перебувають інженери, які контролюють процес будівництва, якість робіт, виконання графіку, норм техніки безпеки та охорони праці. Сувора відповідність монтажу з технічною документацією та діючими будівельними нормами – наше професійне кредо в цьому випадку. Погодження технічних питань, ведення журналів робіт – усе це звичайні моменти в нашій роботі, а не вибагливі нормативи.

Уся будівельна техніка має паспорти проходження технічного огляду. Наші досвідчені робітники мають відповідні посвідчення на право робіт із вантажопідйомною технікою.

На завершальному процесі робіт ми виправляємо невеликі механічні дефекти антикорозійного захисту, які виникають під час монтажних робіт. Після завершення робіт – здаємо замовнику детальний комплект будівельної та технічної документації згідно з ДБН А.3.1-5:2016.

Процес виготовлення металоконструкцій ми проводимо за чітко визначеними пунктами:

• проєктування та розрахунок металоконструкцій;

• процес розкрою металу;

• процес зборки та обварювання каркасних елементів;

• проведення очищення конструкції;

• нанесення антикорозійного захисту;

• безпосередній монтаж металоконструкцій на об’єкті Замовника.

Кожен із етапів виготовлення металоконструкцій проводиться під пильним спостереженням співробітників з технічного контролю. 

Ми перевіряємо геометричні розміри конструкцій, коректність пророблених у них вирізів та отворів, рівень якості зварювання та антикорозійного захисту. Кожен елемент конструкції супроводжується заводським паспортом якості.

Персонал, залучений до зварювального виробництва, постійно удосконалює свій професійний рівень. Зварювальники успішно проходять іспити на відповідність європейським нормам та мають відповідні посвідчення видані Українським атестаційним комітетом зварників.

Задати питання

delete

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]