Про нас

За час своєї діяльності, ТОВ «Полтаваспецмонтаж», яке засноване 1996 року, зарекомендувало себе потужним, сучасним підприємством з позитивною динамікою розвитку. Наші основні напрями роботи: спорудження об’єктів та конструкцій будь-якої складності на підприємствах нафтогазової, хімічної, харчової та переробної промисловості. Всі замовлення виконуємо «під ключ» у визначені терміни з гарантією якості, яка підтверджена нашими партнерами за майже 30 років співпраці. Специфічні умови роботи, здебільшого на об’єктах підвищеної небезпеки, вимагають від наших працівників високої кваліфікації, дотримання всіх необхідних стандартів та технологій. І це теж є однією з характерних ознак нашої діяльності.

Для належного, швидкого та якісного виконання всіх робіт ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має необхідну техніку, обладнання та приміщення. У наших цехах є можливість виготовлення будь-яких нестандартних конструкцій різноманітної складності на високому рівні з дотриманням усіх стандартів. Наші спеціалісти досконало знають ринок, на якому ми працюємо, можуть швидко вирішувати питання в роботі, мають тісні зв’язки з постачальниками. Широке коло постійних партнерів у різних сферах промисловості свідчить, що спеціалісти ТОВ «Полтаваспецмонтаж» уже набули високого авторитету завдяки своєму професіоналізму.

Фахівці нашого товариства постійно шукають нових ефективних методів роботи, відстежують закордонні новинки в техніці та технологіях задля їхнього впровадження в нашій діяльності. Всі конструкції та роботи, які ми вам пропонуємо, мають сучасну сертифікацію і неодноразово випробувані на практиці. Водночас ми з розумінням ставимося до наших клієнтів у ціновій політиці. Вона не перевищує середні значення інших компаній області та регіону. Ми готові обговорювати вартість робіт із кожним окремим замовником і йти йому на зустріч.

За понад три десятка років роботи ТОВ «Полтаваспецмонтаж» заслужило повагу й авторитет як серед партнерів, так і на державному рівні. Ми неодноразово входили до почесних рейтингів успішних підприємств. Наші працівники були удостоєні високих нагород та звань.
Тому ТОВ «Полтаваспецмонтаж» було й залишається з-поміж лідерів своєї галузі.

Задати питання

delete

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]