Облаштування нафтових газових родовищ

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має багаторічний досвід роботи в нафтогазовій промисловості. Підприємство виконує повний комплекс робіт з монтажу магістральних та технологічних трубопроводів високого тиску діаметром від 15 до 1400 мм. Виготовлення трубних вузлів можливе як на виробничій базі підприємства, так і на об’єкті будівництва. Для виконання таких робіт на підприємстві працюють атестовані зварювальники 5-6 розряду та слюсарі-монтажники.

Крім цього, наша організація власними силами виконує монтаж технологічного обладнання різної складності та ваги, монтаж посудин та ємностей, що працюють під тиском, проводить гідровипробування змонтованих трубопроводів, посудин, ємностей та ін.

«ТОВ «Полтаваспецмонтаж» має право виконувати роботи на об’єктах будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками (СС2, СС3), що підтверджується ліцензією, виданою Держархбудінспекцією, наказ від «11» вересня 2019 року на здійснення господарської діяльності з будівництва об’єктів».

Задати питання

delete

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Замовити дзвiнок

delete [contact-form-7 404 "Not Found"]